RADEK KARBAN PŘEDSTAVUJE...

Tajemství mistrovství těla i mysli, které vám dá PEVNÉ ZDRAVÍ a dodá spoustu NOVÉ ENERGIE a VITALITY!

OBJEVTE PRAVDU O ZDRAVÍ & VITALITĚ a VYKROČTE DO NOVÉHO ENERGICKÉHO ŽIVOTA, KTERÝ VÁM BUDOU VŠICHNI ZÁVIDĚT!

Spokojenost maximální! Získal jsem know-how, jak se v plném zdraví dožít 120 let a je to pro mě velká motivace pro to něco udělat (...) Už teď se cítím lépe a zdravěji!

Martin Láznička

ENERGY MASTERY SE KONÁ 31.1-2.2.2020

MŮŽEŠ SE CÍTIT SKVĚLE KAŽDÝ DEN!

Jako malý kluk jsem býval hodně nemocný. Chřipky, angíny, záněty středního ucha... a stále dokola a dokola. Večer jsem byl unavený a těšil se už do postele. Myslel jsem si, že to je tak normální v tomto světě. No, ne tak docela...

Hodně lídí se dnes trápí kvůli špatnému zdraví, nevyhovující postavě, nadváze, enormnímu stresu a nedostatku energie. Vidím to dnes a denně na každém kroku. Tak to však být nemusí. Kde je ten zakopaný pes jsem však zjistil až o mnoho let později...

"Už nemůžu, ten krk tak bolí, nemůžu ani polknout! Teploměr ukazuje 41,4 °C... vidím ještě dobře? Prosíííím, ať už to skončí."... Antibiotika nezabírají. Dostávám jiné. A pak ještě jedny silnější. Spím snad dva dny v kuse.

A když je mi lépe, honí se mi v hlavě myšlenka: "Proč jsem proboha takhle onemocněl? Co dělám špatně? Je to normální?".

Možná i vy jste někdy přemýšleli nad tím stejným. Zkoušeli "zaručené rady a recepty babiček" a  léčit se svépomocí. Vtip je v tom, že nás nikdo neučil, jak pečovat o své zdraví. Neučili jsme se to ani na základní, střední či vysoké škole. Proč? Protože raději prý máme "spoléhat" na druhé. Ale oni nežijí v našem těle. Nežijí náš život. A tak je jim to víceméně "ukradené". Nemůžete tak za to, jak jste na tom, ale můžete to ovlivnit.

Přátelé, za své zdraví jsme zodpovědní jen my sami. A mně to došlo až v okamžik, kdy jsem byl na hranici vážného selhání orgánů a tedy jisté smrti. Protože když jste ji "blízko", začnete vidět a myslet jinak. Změní vás to. NAVŽDY.

Od té doby jsem se začal více zajímat o funkční principy budování vitality a jak získat ztracené zdraví zpět. Mít krásnou postavu. A po rocích experimentů se stravou, doplňky stravy (vyzkoušel jsem jich za více jak 12 let na sobě přes 2000+ a utratil za ně statisíce) a různými meditačními a dechovými technikami a pohybovými aktivitami jsem na to přišel. Zdraví je KOMPLEXNÍ VĚC. Nesmíme nahlížet na problémy odděleně tak, jak to učí po staru budoucí doktory na vysoké. (ano, zásadním předpokladem v jejich přístupu je to, že každá nemoc se chová odděleně a mají ji brát samostatně a léčit "tam kde je bolest"). Vtip je ten, že tímto přístupem se řeší jen SYMPTOMY a nikoliv kořen problému! Velká část našich orgánů je propojená a ovlivňují jeden druhý. Př.: To, že nás bolí hlava nutně neznamená, že je problém v hlavě, viďte?

V době kdy jsem začínal dělat první malé kurzy v osobním rozvoji, jsem zjistil, že mě to vždycky položí. Nebylo dost sil, energie. Dostal jsem se tak díky svému tvrdohlavému přístupu "hledání odpovědí a honby za pravdou" do USA a UK a dokonce jsem vyrazil několikrát i do Indie k lidem, kteří mi otevřeli oči v mnoha směrech. Můžeme být plní energie, mít skvělé zdraví a vitalitu. Být nabití energií každý den! Každý z nás. I Vy. Ať jste na tom jakkoliv. Ale za jediného předpokladu...

Musíme chtít něco změnit. Otevřít se novému pohledu mimo "main stream". Protože není ve veřejném zájmu, aby všichni byli zdraví. O práci by přišlo hodně lidí! Lobbing je až příliš silný a když budou lidé zdraví, tak se na tom moc vydělat nedá, že?

Rozhodněte se dnes pro změnu. Pro lepší život. Stát se mistry svého těla i mysli po energetické i vitální úrovni. Žijete jen jednou a každý den se můžete cítit skvěle. Když budete chtít!

A právě od toho dělám v ČR po 12 letech zkušeností a experimentů na sobě i svých klientech, desítkách rozhovorů z otevřenými lékaři západní i východní medicíny a mnohými fyzioterapeuty, a po absolvování 76 tréninků na různých místech planety, velmi unikátní trénink ENERGY MASTERY, který kombinuje to nejlepší z nejnovějších výzkumů vědy, neurovědy, psychologie, medicíny, výživy a vrcholového sportu proto, abyste se dozvěděli pravdu o tomto tématu tak, jak ji nikde jinde nenajdete. To, co funguje doslova brutálně a má nejvyšší možný efekt a přidanou hodnotu.

Dozvíte se nejnovější trendy a postupy ve stylu kuchařky krok za krokem, abyste to prakticky ovládli a zavedli do svého života. Zasloužíte si mít takové znalosti a vědomosti, které se jen tak v knížkách a na internetu prostě nedočtete. A média o tom mlčí. Proč asi??

Tento trénink je 3denní a postupně jdeme k jádru věci. Pochopíte co nedělat a PROČ je tomu tak z vědeckého pohledu. Co vám tělo zanášelo a snižovalo vaši energii, zpomalovalo metabolizmus, pomáhalo množení bakterií a virů v krvi, snižovalo výkonnost trávícího systému a způsobovalo bolesti hlavy.

Dozvíte se CO začít dělat hned teď a PROČ je to pro vás osobně nejvhodnější dle různých typu a krevních skupin a jak na to. Vše podložené experimenty, studiemi, výzkumy, tak, abyste měli ty správné informace, ne jen domněnky. Nechcete domněnky. Chcete mít jasno! A to co nejdříve. Je to tak?

Pojďte si udělat v tomto tématu pořádek jednou provždy. Je to DAR vašemu tělu. Vašim blízkým. A vám samotným. Můžete tu být dlouho. Vaše tělo je schopné se dožít podle několika studií až 130 let. Ale lidé umírají tak předčasně. Náhle. Nečekaně. V bolestech. Tak ať to není, prosím, váš případ. Vyskočte z bludného kruhu, než bude pozdě. Čím dříve začnete dělat věci správně, tím rychleji se budete lépe cítit a tím většího věku se dožijete. Žijete jen jednou!

Z tohoto tréninku budete těžit po celý zbytek vašeho života. Vážně. Těším se, až budete následně v neděli večer odcházet plní AHA momentů a hlubokého uvědomění. Na vaše velké díky a silné rozhodnutí. Protože váš život už nikdy nebude takový jako dřív, bude mnohem lepší!

 • OBJEVÍTE SYSTÉM V.I.T.Á.L.N.Í.H.O. TĚLA™

  Už žádné nemoci. Už žádné nachlazení. Už bylo dost oslabenému a vyčerpanému organizmu. Uděláte si jasno v tom, co vašemu tělu škodí a co ho naopak posiluje a nakopává. Budete mít jasno ve stravě, v pohybu, v mentální síle, v doplňcích stravy, a to jednou provždy!

 • DOSÁHNETE ENERGETICKÉHO M.A.X.I.M.A.™

  Probouzejte se každý den ráno tak plní života bez budíku, že budete až žasnout nad tím, jak skvěle se cítíte. Nová energie ve vašem těle vám umožní dosahovat vynikajících výsledků v oblastech, které vám pomohou splnit si své cíle a sny. To vše díky systému Energetického Maxima™, který jsem zdokonaloval dlouhé roky.

 • PŘEŘAĎTE Z "NULY" NA PLNÝ PLYN s NÁVYKY VÍTĚZŮ™!

  Jaké by to bylo osvojit si principy, které pomáhají vrcholovým sportovcům vítězit na olympiádách? To nejlepší, co radí za statisíce nejlepší koučové po celém světě lidem, kteří jsou vytížení a potřebují se cítit stále skvěle? Byznysmenům, ředitelům, atletům, celebritám… Tyto NÁVYKY VÍTĚZŮ™ vám výrazně zlepší kvalitu života!

Moc se na Vás těším na tréninku!

podpis_ss

- Radek Karban,
autor tréninku ENERGY MASTERY

ZÍSKAT IHNED VSTUPENKU >>

Staňte se MISTRY svého těla i mysli ve 3 dnech

 Proč je to takto rozdělené? A proč potřebujete opravdu 3 dny?


Trénink ENERGY MASTERY je VELMI UNIKÁTNÍ v tom, že je komplexní a pokrývá všechny 3 klíčové oblasti, které jsou za maximální zdraví, vitalitu a energii zodpovědné. To nikde jinde nenajdete. Budete tak mít bleskové výsledky, po jakých jste toužili.

Pokud vynecháte jen jednu ze tří oblastí, patrně selžete. Nejspíše jste to již v životě zažili... opakované nemoci, jojo-efekt, změny výživových stylů a stále jste se jen trápili a nic nefungovalo tak, jak jste si mysleli, že by mohlo. Nebo se pletu?

Víte, jde totiž o to, že hodně problémů je ukryto v naší hlavě, tzv. psychosomatického původu. Stejně tak je to o tom, že "zázračné pilulky" vás nezachrání pokud jste celý den v depresích a negativních emocích, neboť vaše tělo má jak se zjistilo tzv. svalovou emoční paměť a hodně příčin je tak ukrytých různě po těle.

Buďte v souladu sami se sebou! HARMONIE je základ.

Na základě mnohých experimentů s mými klienty a několika seriózních výzkumů ze Stanford University mohu s jistotou prohlásit, že lze např. zhubnout jen správným stavem mysli! Což znovu prokázal např. psycholog Ellen Langer z Harvardu v roce 2010, kdy zjišťoval extrémní vliv našeho myšlení na naši schopnost zhubnout. To jsou úžasné věci přátelé. Využijte sílu vaší mysli, přístupu, emocí a pozornosti a dokážete více, než jste si možná kdy mysleli. Dokonce se i uzdravit z problémů, které byly "neřešitelné", ostatně některé metody z NLP které jsem se ve výcviku učil umožňují zrychlené mentální hubnutí, stejně jako zrychlené léčení (včetně rakoviny).

Protože je naše tělo však velmi komplexní záležitost a biochemii velmi ovlivňují věci, které přijímáme externě ze stravy a z prostředí, velkým a hlavním pilířem tohoto tréninku je objevit skutečnou pravdu o zdraví a vitalitě, která se běžně nezveřejňuje a pro mnohé lidi je naprosté tabu. Ukážeme si princip zlaté osy a jestli trpíte tzv. gut-leak syndromem, který se dotýká 86,9% populace (a jejich imunita rok za rokem klesá a pak je jasné, že jsou stále nemocní!). Porozumíte tak sami více tomu, jak se orientovat ve složení potravin a jejich kvalitě, stejně jako kosmetice, doplňcích aj., abyste komerčním firmám "nenaletěli" jen podle hezkého obalu.

Jen když totiž pochopíte to, co vašemu tělu dělá dobře, a co ho ničí, tak můžete lépe vědomě ovlivňovat kvalitu svého života a jak pevné je vaše zdraví a imunita. Podíváme se na hormony a jejich fatální dopad na energii a schopnost těla pracovat s tukem. Zjistíte, jaký výživový styl vám bude dělat dobře včetně zohlednění tzv. "orgánových hodin" i odlišností stavby těla a krevních skupin a genetických predispozic podle 16 fascinujících studií z American Journal of Clinical Nutrition, a rozptýlíme časté mýty a omyly, kterých se lidé opakovaně dopouští, např. o zdravém a nezdravém cholesterolu, škodlivosti či neškodlivosti lepku, dopadu restriktivních diet, a podle výzkumu z Journal of the American College of Cardiology jak se cholesterolu nebát a naopak tuky doslova vyhledávat, abychom žili dlouho. Nebudete se muset nutit do žádných diet nebo k jídlu, které vám nechutná, což samozřejmě vždy vede k selhání jak zjistila Lisa Sasson z New York University ve své studii.

Experimentoval jsem i s nízkými teplotami

Co by to však bylo za trénink, který by byl jen o informacích. Informace totiž nevedou většinou ke změně, pokud něco sami neuděláme. A tak jsem zjistil, že většina lidí opakovaně selhává u návyků, které jim mohou život zlepšit. Hodně lidí dělá zlozvyky a ví o tom, ale neudrží se a selhávají. Častým mýtem je uváděných 21 dnů pro vytvoření návyku... tyto informace z 50tých let od Maltze jsou dnes již vyvrácené jako chybné a dozvíte se tak to, jak si návyky skutečně vypěstovat a udržet podle nejnovějších výzkumů profesora Phillippa Lally z University College z Londýna. Chci totiž, abyste v životě vítězili a proto velkou kapitolou tréninku je i mistrovství návyků a vaší vůle a schopnosti se motivovat, vytrvat a konat. To se vám bude vážně líbit!

Proto si ukážeme 33 vítězných návyků, které povedou k dlouhodobě udržitelnému zdravému a vitálnímu životnímu stylu a životu, ve kterém si nebudete muset už brát nikdy nemocenskou. A nejen že si o nich povíme, jako si klíčové návyky i rovnou vyzkoušíte a prozradím vám, je je dostat do krve a zamilovat si je, že se jich už nebudete chtít nikdy vzdát!

Aktuálně jen 5,9% tuku! Běžně lidé mají nad 15%

Ovládnete svou vůli a získáte pevné a sexy tělo, na které budete hrdí. Zároveň si pojistíte, že budete žít dlouho, možná až do 120-130 let, na kolik jsou lidské buňky podle průlomových výzkumů a profesora Sira Colina Blakemora konstruované.

Čeká vás po tréninku ENERGY MASTERY ještě dlouhý život v maximální vitalitě a energii. Troufnu si tak říci, že investice do tohoto tréninku je tou nejlepší ve vašem životě, jakou můžete aktuálně udělat. Inspirujte nabitými vědomostmi pak i ostatní a dopřejte sobě i své rodině a blízkým dlouhý, krásný a pohodový život bez nemocí, onemocnění, stresu, bolesti! Jen vy to teď můžete svým rozhodnutím ovlivnit!

ANO, chci mít pevné zdraví a spoustu energie!

Pro koho je trénink ENERGY MASTERY a pro koho ne?

✔️ Tento trénink JE pro vás, pokud:

 • Se cítíte někdy vyčerpaní nebo slabí
 • Býváte občas ve stresu nebo v napětí
 • Míváte nachlazení/chřipky/angíny apod.
 • Máte jakékoliv chronické onemocnění
 • Chcete mít pevné zdraví a HODNĚ ENERGIE
 • Chcete zhubnout či se vyrýsovat a být sexy 🙂
 • Zvýšit své IQ, rychleji myslet a více si pamatovat
 • Dožít se dlouhého věku a nebýt nikdy nemocní
 • Najít ideální výživový styl a co mi bude sedět
 • Dozvědět se nové revoluční triky z vědy
 • Získat pevnou vůli a ovládnout sílu návyků

Tento trénink NENÍ pro vás, pokud:

 • Jste každý den naprosto nabití od rána do noci
 • Únavu a vyčerpání vůbec neznáte
 • Už jste po 10 let nemarodili
 • Nejste otevřeni novým myšlenkám
 • Nechcete se mít lépe a sršet energií!
 • Jste spokojeni s tím, jak jste na tom.
 • Máte postavu svých snů a lepší to být nemůže
 • Jste smíření s tím, že brzy (a možná náhle) zemřete
 • Váš život a zdraví je vám úplně ukradené...

Proč zvolit právě trénink ENERGY MASTERY?

✔️ Trénink je unikátní svou komplexností na klíčové provázané oblasti a nezávislý průsečík východní i západní medicíny, stejně jako i tím, že je PRAKTICKÝ. Spoustu věcí si vyzkoušíte, zažijete, ochutnáte, uvidíte. Budete si užívat úžasné mentální techniky i práci se sílou mysli, stejně jako energetické, dýchací i pohybové techniky.

✔️ Přeji si, aby více lidí v tomto světě mělo skvělé zdraví jednoduše proto, že jsem to sám viděl v rodině a u svých přátel - jak se trápili, jak zkoušeli první poslední, a nic stejně nefungovalo. Tolik z nich bylo nemocných. Někteří bohužel i zemřeli na rakovinu. Už to však nemohu změnit. Mohu změnit však dnes to, jak budete žít vy. Když budete chtít.

✔️ Nechci také, abyste se o zdraví a energii museli učit celý život a zkoušet vše metodou pokus omyl. Protože to, co jsem se naučil ve světě od špiček v oboru, vám jednoduše o světelné roky zkrátí cestu a dá do rukou jasný návod, jak to vše funguje a jak to máte žít. To co učím mám vyzkoušené na sobě a několika desítkách klientů, kterým jsem osobně pomáhal zdraví a energii zlepšit a vytvořit nové posilující návyky a ty špatné eliminovat.

✔️ Ne každý si také může dovolit drahé konzultace u špičkových odborníků a expertů v rozsahu, který by potřeboval pro ovládnutí všech klíčových oblastí. Učil jsem se např. u lídrů jako je Anthony Robbins, Timothy Ferris, Joseph McClendon III, Zorica Gajič, John Grinder, Richard Bandler, Paul McKenna či Tolly Burkan nebo Brandon Burchard. A to jsou skutečně velmi úspěšní a energičtí lidé, kteří se energii a stavům vrcholové výkonnosti (tzv. high performance) a psychologii věnují celý svůj život.

✔️ Díky tomu, že jsem se mohl dostat do jejich blízkosti, tak mám přehled o metodách zvyšování energie a potenciálu lidské mysli i těla z různých koutů světa - z Ameriky, přes Evropu, až po Asii. Principy východní i západní medicíny. Prostě to nejlepší, CO FUNGUJE. A vy můžete nasát to, co jsem se za více jak 2,32 milionu korun investovaných do svého vzdělání dozvěděl, a ještě k tomu v ucelené a strukturované podobě. Půjčte si za pouhý zlomek mou hlavu právě na ENERGY MASTERY a společně to proměníme v posilující návyky, které vás rozvibrují, vzpruží a nová vlna energie přistane do všech buněk vašeho těla.

Využijete toho vy, nebo někdo jiný? Říká se, že některé příležitosti přijdou jen jednou.

Rezervovat místo na trénink ENERGY MASTERY >>

🔥 Vyberte si teď vstupenku, která vám nejvíce vyhovuje: 🔥

(POZOR: Zvýhodněné vstupenky platí DNES, kdykoliv se mohou zvýšit)

💡 TIP: PŘIJĎTE VE DVOU A MÁTE 50% SLEVU 

AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST POKOJŮ V HOTELU NA MÍSTĚ: STÁLE K DISPOZICI 

Trénink Energy Mastery se koná pouze JEDNOU ROČNĚ!
Buďte rychlí, udělejte si čas, zdraví by mělo být PRIORITOU!

100% garance vrácení peněz

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz*, pokud usoudíte na místě, že vám po absolvování všech cvičení, aktivit a plného programu nic nedal a vaše zdraví se zlepšit díky tomu nemůže. Jsem si však naprosto jistý kvalitou tréninku, že budete nadšení jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě. Máte mé slovo.

Proč to dělám? Jsem si 100% jistý, že kvalita tréninku a jeho složení je na takové úrovni, že není možné, aby se vaše zdraví nezlepšilo a energie nezvedla. Vycházím nejen ze svých osobních zkušeností, jako ze zkušeností mých klientů, kterým jsem osobně pomáhal transformovat postavu, zhubnout o desítky kg, vyrýsovat tělo, zlepšit zdraví na základě krevních testů, zvýšit soustředěnost a energii u vrcholových sportovců a eliminovat veškeré napětí a stres, se kterým se vytížení lidé potýkají.

Jste připraveni převzít zodpovědnost za své zdraví? Výrazně zlepšit kvalitu svého života? Uskutečnit opravdovou životní proměnu? Pokud ano, vyberte si variantu vstupenky výše a přihlaste se na trénink ENERGY MASTERY. Těším se na vás na viděnou v Praze v úžasných prostorách, kde zažijete něco, co jste dosud nezažili. Tři dny plné emocí, inspirace, AHA momentů a hlubokého uvědomění, které jste tak dlouho v tomto tématu hledali.

Moc se na Vás těším!

😍 Lidé jsou z Energy Mastery nadšení! 😍

Každý si odnese to, co tak moc potřebuje. I Vy!

4 hlavní výhody ENERGY MASTERY

Tento trénink JE hodně jiný od seminářů a přednášek o zdraví. Nechci totiž, aby vše zůstalo po vašem odchodu při starém.

Chci vás dostat do úžasného stavu maximální energie a pevného zdraví, neboť je to i mou vizitkou a dobrým jménem! Proto půjdeme do hloubky a k provázanosti věcí jako celku.

A jako bonus k celému tréninku se těšte kromě tréninkového workbooku který máte ZDARMA i na...

Praktické ukázky

Praktické návyky

Prožitková cvičení

Ochutnávky

Co říkají lidé o Radkovi?

ČÍSLA JSOU TVRDÁ. Tolik lidí je nemocných a umírají v bolestech! Ale takhle to být nemusí!

Co dnes lidi opravdu nejvíce zabíjí?

Nejsou to nehody, úrazy, ani pády letadel. Jsou to onemocnění kardiovaskulárního systému způsobené stresem a špatnou výživou. Infarkty, srdeční selhání, ischemické onemocnění, cukrovka, obezita. Polovina české populace umírá na tyto problémy!!! A čísla rostou každý rok s tím, jak lidé "kašlou" na svou životosprávu a nároky na ně samotné se zvyšují a neumějí pracovat se stresem. Neexistuje magická pilulka. Jen prevence a správný životní styl.

Přitom to, že máte problém, si častokrát ani neuvědomujete. Srdeční selhání se může blížit tehdy, když vám otékají nohy, dušnost, vysoký tlak, pociťujete dlouhodobou únava a vyčerpání. Horší pak je, když ochrnete, budete odkázáni na lůžko nebo invalidní vozík, nebo umíráte dlouhé roky... pomalu... postupně, v silných křečích a bolestech.

Stres s tím souvisí velmi, neboť se celkosvětově uvádí, že je "tichým" zabijákem číslo jedna! Pomalinku ale jistě na vás pracuje, až vás jednoho dnes zabije mozkovou mrtvicí nebo selháním kardiovaskulárního systému. To prostě nechcete! Nebo ano?

Hodně lidí také dnes umírá mladých, okolo 30, 35, 40 let! Přitom vaše tělo je schopné se dožít až 120 let věku podle životnosti buněk na základě počtu buňečného dělení. A lidé přijímají fakt, že po šedesátce jsou do důchodu a jejich aktivní život "skončil". Honí se za penězmi celou tu dobu... a ty si pak ani neužijí. Je to strašné. Ale fakt je ten, že si za to mohou oni sami - neznalostí, nevědomostí, nedůsledností pečovat o své zdraví a své tělo. Neznalost neomlouvá. Proto je nejvyšší čas, abyste převzali zodpovědnost za své zdraví a vitalitu. Jen vy ho můžete ovlivnit!

I. STRES

III. KARDIO nemoci

II. Špatná výživa

IV. RAKOVINA

Fakta a statistiky úmrtnosti

Nemůžeme už snad více zdůraznit, že byste na tréninku ENERGY MASTERY měli být. Přidá vám až desítky let života! A to jsou fakta. Protože ovládnete stres i výživu na maximum podle nejvíce funkčních praktických a snadných výsledků z vědy a praxe dlouhověkých lidí!

Vím, že zdraví je na 1. místě. CHCI VSTUPENKU!
arrow

ANO, UČÍTE SE OD NEJLEPŠÍCH.
Praxe a zkušenosti mluví za vše.

radek-certTréninkem vás bude provádět trenér HIGH PERFORMANCE (vrcholové výkonnosti) a maximalizace lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER a New Code v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Brendon Burchard, Richard Bandler, Randy Gage, či Robert Kiyosaki.

Radek koučoval vrcholové sportovce i olympioniky, milionáře i prosté lidi, stejně jako lídry velkých korporací, a mnohé další úspěšné lidi toužící dosáhnout pevné vitality, zdraví a energie.

Radek s vámi bude sdílet to nejlepší, co se naučil při svých cestách za nejlepšími kouči a mentory slavných v USA. Jak klíčové je umět ovládat svůj STAV MYSLI. Jak změnit v sobě omezující přesvědčení. Je totiž držitelem také certifikace F.I.R.E. centra z USA na prožitkové techniky mající bleskové změny na naši psychiku.

Radek byl také několikrát v Indii a pozoroval místní, proč jsou tak šťastní a plni života i v horších podmínkách. Procestoval přes 55+ zemí - Jižní, Střední i Severní Ameriku, Austrálii, Asii i Afriku. Získal tak obrovský rozhled k tomu, aby vám skutečně mohl předat TO NEJLEPŠÍ, co je k dispozici k trvalému životnímu růstu.

A jelikož za sebou nemá jen tyto zkušenosti, jako i desítky již uspořádaných tréninků a kurzů v České republice, můžete si být jistí, že obdržíte na tréninku hodnotu, která je výjimečná. Jeho mottem je totiž neustálé zlepšování a zdokonalování toho co předává, aby lidem dával co nejvíce praktické a použitelné věci, které jim skutečně pomohou. Je to závazek pomáhat lidem rozvíjet jejich vitalitu, energii a potenciál, aby si také mohli splnit své cíle a sny RYCHLE a byli na tomto světě dlouho.

Podívejte se, co říká o Radkovi olympionička Lenka:

Lenka Matoušková (neslyšící)
vrcholová sportovkyně, která přivezla pro ČR zlato z deaflympiády

Organizační informace k tréninku

REGISTRACE

Každý kdo se chce zúčastnit tohoto tréninku se musí zaregistrovat před jeho začátkem. Registrace je otevřena primárně v pátek ráno. A pokud nemůžete i přes všechnu snahu v pátek přijít, nevadí, registrace je i v sobotu ráno. Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut.

VSTUPENKY

Vstupenka bude ihned odeslána na váš e-mail, který uvedete v objednávacím formuláři na těchto stránkách. Doporučujeme vytisknout si daný e-mail s sebou. Pokud kupujete vstupenku pro dvě osoby, nahlaste nám prosím včas iniciály druhé osoby a kontaktní info.

LOKALITA a UBYTOVÁNÍ

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém sále v hotelu v Praze. Sál je velmi dobře dostupný jak automobily, tak městskou hromadnou dopravou. Parkování na ulici před hotelem je zdarma.

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu, kde bude akce probíhat. Zajistili jsme vám sníženou cenu za pokoj za noc za extrémně výhodných podmínek (single i double i twin pokoje), které v Praze neseženete. A ještě ve 4**** včetně snídaně! Promo kód "ENERGY MASTERY" a info vám bude zasláno ihned po zakoupení vstupenky.

ENERGY MASTERY ŽIVĚ

Orientační harmonogram:

Pátek, 31. ledna 2020

9:00-10:00: Registrace účastníků
10:00: Otevření sálu
10:15-20:45: Hlavní program

Sobota, 1. února 2020

8:45-9:00: Registrace účastníků
9:15: Otevření sálu
9:30-21:30: Hlavní program

Neděle, 2. února 2020

9:00: Otevření sálu
9:30-18:30: Hlavní program

Přestávky na oběd v PÁ/SO/NE budou mít 75 min.

Potřebujete pomoci s výběrem vstupenky? Máte dotaz?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz

Kapacita je omezená, buďte součástí něčeho výjmečného, co vám změní život.

Chci rezervovat místo, než se po nich zapráší!
arrow

Vím, že nic neriskuji a vidím ohromný přínos z desítek skvělých referencí, které mluví za vše. Mé riziko je nulové. Mohu díky garanci jen získat a těžit z toho po celý svůj život! 🙂

Berte prosím na vědomí, že tento trénink není odborným poradenstvím a v případě, že máte akutní zdravotní problém, vyhledejte svého ošetřujícího lékaře. Veškeré uvedené tvrzení na této stránce jsou osobním názorem autora a nikoliv závazným doporučením.

Vzdělávací trénink seberozvoje pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o. se sídlem Dlouhá 730/35, Praha 1, IČ 29134366.

Copyright © 2018-19 ENERGY MASTERY, všechna práva vyhrazena. | *Všeobecné obchodní podmínky (VOP) | Ochrana údajů